niedziela, 12 sierpnia 2012

Stwierdzam zgon !!
Jezu jakie to było czadowe jak by sipiewali do mnie, japierdziele , jak nagle usłyszałm melonie WMYB to sie przestraszyłam , serce mi o mało nie wyskoczyło. Bardzo dobry występ chłopcy, i Nialler do kamery . ! :**

1.Pierwszy filmik z ceremonii http://t.co/dDfDRkiQ
2. Zdjęcia ( jeśli będą lepszej jakości też dodam )











                                       Uwielbiam too !!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz