1.Po intercecie krąży to zdjtęcie, podobno Hazza odpisał tak na pytanie czy jest gejem
2.Niedługo w Londynie będzie przesłuchanie aktorów do nowego teledysku ( dziewczyny i chłopcy)
3.Bruno Mars będzie nagrywać z chłopakami.
4.Podobno zayn dodał tagiego twetta , ale menadżer go skasował.( wątpie zeby był prawdziwy)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz