wtorek, 14 sierpnia 2012

1.Nowe zdjecie Harrego , z ostatnich dni z fankami
 2.Kevin wrzuci do internetu filmik , na którym tatuuuuje Hazze.!!
 3.Chłopcy nie będą kończyć płyty w LA, bo w Londynie mają wykupione studio do końca miesiąca, potem lecą do USA  na gale VMAS.!
 4.Chopcy wychodzacy na scena na igrzyskach
5.Harry podczas igrzysk z fanką

Jest to dziewczyna , która nagrywa covery do piosenek, jest również Directionerką.
Zauważcie gdzie Hazza trzyma ręka na tym zdjęciu, nei widać etgo tak dobrze , ale można sie domyślić .
6.Za 6 miesięcy Nialluś będzie miał zdjety swój aparat , bo zęby bardzo szybko mu się wyprostowały.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz