sobota, 11 sierpnia 2012

Cześc Directionerki jestem Weronika, i od dzisiaj będę prowadziła dla Was bloga o One Direction.
Postaram pisać się z 2-3 notki dziennie. Jeżeli w jakiś okolicznościach nie będzie w miejscu z komputerem, to dzień wcześniej Was o tym powiadomie :) Myśle , ze to chyba wszystko na początek. Pa / W.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz