1.Nowe zdjęcie z instagrama Nialla
2.Bus One Direction
3.Hazza dziś follował ludzi.
4.Jutro mija 1 rocznica ślubu Paula
5.Zdjęcie promujące 1D na VMA
6.Od dziś codzniennie będe dodawała informacje o każdym z naszych chlopaków, na początek Louis( może już je znacie, ale dodam ;)
-Jest najzabawniejszy z całego zespołu, zawsze wszytkich rozsmiesza ,nawet w poważnych sytuacjach, a najbardziej Hazze.
-Nie lubi nosić skarpetek.
-Ma taki anielski głos i śpiewa mało w utworach ,bo lubi patrzeć na koncertach jak fanki zachwycają sie jego głosem.
-Ma bardzo duzo kolorowych spodni,zawsze nosi je dopasowane do pośladków.
-Jeśli zwraca na coś uwagę u dziewczyny to jest to jej wnętrze.
-Lubi zachowywać sie jak dziecko.
-Kocha jeść marchewki i lubi jak dziewczyna tez to robi.
-Z całego zespołu najlepiej kontaktuje sie z Hazzą.
-Uwielbia gdy Hazza przygotowuje mu taco jego roboty.
-Zawsze wszędzie najbardziej brudzi.
-Lubi dzwonić do ludzi i robic sobie z nich jaja.
JUTRO RANO POSTARAM DODAĆ SIE JAKĄŚ NOTKE ALE W PÓZNIEJSZYCH GODZINACH RACZEJ NIC SIE NIE ZNAJDZIE BO MNIE NIE BĘDZIE, OCZYWIŚCIE WIECZOREM BĘDZIE NOTKA JAK ZWYKLE. :)



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz