wtorek, 21 sierpnia 2012

1.Nowe zdjęcie z instagrama  Nialla
2.Bus One Direction
3.Hazza dziś follował ludzi.
4.Jutro mija 1 rocznica ślubu Paula
5.Zdjęcie promujące 1D na VMA

6.Od dziś codzniennie będe dodawała informacje o każdym z naszych chlopaków, na początek Louis( może już je znacie, ale dodam ;)

-Jest najzabawniejszy z całego zespołu, zawsze wszytkich rozsmiesza ,nawet w poważnych sytuacjach, a najbardziej Hazze.

-Nie lubi nosić skarpetek.

-Ma taki anielski głos i śpiewa mało w utworach ,bo lubi patrzeć na koncertach jak fanki zachwycają sie jego głosem.

-Ma bardzo duzo kolorowych spodni,zawsze nosi je dopasowane do pośladków.

-Jeśli zwraca na coś uwagę u dziewczyny to jest to jej wnętrze.

-Lubi zachowywać sie jak dziecko.

-Kocha jeść marchewki i lubi jak dziewczyna tez to robi.

-Z całego zespołu najlepiej kontaktuje sie z Hazzą.

-Uwielbia gdy Hazza przygotowuje mu taco jego roboty.

-Zawsze wszędzie najbardziej brudzi.

-Lubi dzwonić do ludzi i robic sobie z nich jaja.


JUTRO RANO POSTARAM DODAĆ SIE JAKĄŚ NOTKE ALE W PÓZNIEJSZYCH GODZINACH RACZEJ NIC SIE NIE ZNAJDZIE BO MNIE NIE BĘDZIE, OCZYWIŚCIE WIECZOREM BĘDZIE NOTKA JAK ZWYKLE. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz